Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Adresa Košice-Vyšné Opátske, Slovensko

PEKNÁ, SLNEČNÁ ZÁHRADA V LOKALITE VYŠNÉ OPÁTSKE

Proximityreal Vám exkluzívne ponúka na predaj záhradu vo vyhľadávanej lokalite Košíc, mestská časť – Vyšné Opátske. Ponúkaná záhrada ma rozlohu 381 m2 a je mierne svahovitá.
Prístup k záhrade je zabezpečený spevnenou cestou a je možný z dvoch strán. Od Včelárskej Paseky, alebo zaužívaná je cesta z Panoramy. Súčasťou kúpy je podiel na prístupovej ceste. Záhrada je v osobnom vlastníctve a v súčasnej dobe nedisponuje žiadnymi IS. Je možnosť výkopu vlastnej studne a privedenie elektrickej energie. K dispozície je vyjadrenie elektrárni o napojení el.energie. Záhrada sa bude odovzdávať oplotená pletivom s bránkou.
V blízkom okolí sa nachádzajú chaty, ale aj celoročne obývané domy. Parcela je na peknom, slnečnom mieste s veľkým potenciálom či už na rekreačné účely alebo aj na trvalé bývanie neďaleko centra a zároveň v krásnej prírode.
Výhodami tejto lokality bezpochyby je tiché, príjemné prostredie a rýchla dostupnosť do centra Košíc.
Cena je konečná, vrátane sprostredkovateľskej provízie a kompletného právneho servisu.
  • Pozemky

Podobné nehnuteľnosti

Valalická, 040 18 Krásna, Slovensko, Košice-Krásna, Slovensko

Zaujímavý investičný pozemok Košice - Krásna

  • Pozemky
60 €/m2
Poľná 1529/11, 040 14 Košická Nová Ves, Slovensko, Košice-Košická Nová Ves, Slovensko

Krásny rovinatý slnečný pozemok - Košická Nová Ves

  • Pozemky
199 900
, Košice-Vyšné Opátske, Slovensko

PEKNÉ, SLNEČNÉ ZÁHRADY V LOKALITE VYŠNÉ OPÁTSKE

  • Pozemky
21 920