Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

O spoločnosti

Sme obchodno-realitná spoločnosť, ktorá už viac ako 10 rokov spojením ľudí z realitnej, finančnej a právnej praxe prináša klientom komfortné a rýchle riešenia  pod jednou strechou. Služby právnika, zazmluvnenie všetkých bánk a stavebných sporiteľní pri financovaní a prefinancovaní bývania, právne dokumenty pre zabezpečenie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností vytvárajú priestor pre riešenie Vašich požiadaviek.

Sme pripravení na výzvy a neštandardné situácie, Vaša spokojnosť  je náš cieľ.

Sme neustále učiaca sa spoločnosť, ktorá si zakladá na profesionalite a spokojnosť našich klientov je pre nás vždy na prvom mieste. Uvedomujeme si, že v ťažkej konkurencii realitného biznisu sa len ťažko odpúšťajú chyby a zlyhania, a preto pravidelne s celým našim tímom absolvujeme školenia s rôznym zameraním (hypotekárne konferencie, realitné školenia, obchodné zručnosti atď.). Taktiež sme členom Realitnej únie Slovenskej republiky.

 

Realizujeme vlastné developerské projekty a výstavbu a venujeme sa aj kompletným rekonštrukciám interiérov. Pre iných developerov a obchodných partnerov zabezpečujeme predaj a podporu pri inžinierskej činnosti. Spolupracujeme s odborníkmi z rôznych odvetví napr. súdni znalci, geodeti, advokáti.