Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

NAMI REALIZOVANÉ DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

BYTOVÝ DOM TOMÁŠIKOVA 

V roku 2022 prebehla úspešne kolaudácia bytového domu na Tomášikovej ulici v Košiciach. Týmto projektom vzniklo privátne komunitné bývanie zložené z 3 bytových jednotiek. Každý byt je o rozlohe viac ako 100 ms vlastnou terasou a parkovacími miestami. Obyvatelia domu majú k dispozícii aj súkromnú záhradu. Nadštandardné prevedenie bytového domu zahŕňa podlahové vykurovanie, hliníkové veľkoformátové okná a rekuperáciu. Výnimočná poloha projektu na hranici starého mesta a obľúbenej mestskej časti Košice-Sever ponúka bezproblémové bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou. Napriek tomu, že sa jedná o bytové jednotky, prinášajú komfort bývania ako v rodinnom dome. O úspechu projektu svedčí to, že bol predaný ešte pred vydaním stavebného povolenia "z papiera". 

 

 

RODINNÉ DOMY VČELÁRSKA PASEKA

Výstavba dvoch rodinných domov prebiehala v rokoch 2021-2023 s cieľom vybudovať jedinečné bývanie po akých bol klientsky dopyt, avšak ponuka na trhu bola v tomto segmente nedostatočná. Nehnuteľnosť s premyslenými detailmi v prostredí plnom zelene, vo vysoko kvalitnom technickom prevedení s energetickým certifikátom A0. Poskytuje 175 m2 úžitkovej plochy a 4 samostatné spálne umožňujú dostatok priestoru pre každého člena domácnosti. Perličkou domu je tzv. "master bedroom", kde  je v rámci presklenej spálne k dispozícii vlastná kúpeľňa s toaletou a sprchou a priestor pre šatník. Veľkoformátové hliníkové okná, podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo a rekuperácia zaručujú vysoký štandard bývania s vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta.