Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Adresa Košice-Juh, Slovensko

Nebytový priestor v blízkosti Auparku - EXKLUZÍVNE!

Proximityreal exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor o rozlohe 83,25 m2 v osobnom vlastníctve, ktorý momentálne slúži ako caffetéria a solárium. Jedná sa o nebytový priestor , ktorý vznikol prepojením spoločných priestorov v bytovom dome, je zaradený do 1. kategórie s úplným sociálnym vyhotovením a ústredným vykurovaním. Priestor je po kompletnej rekonštrukcii. Dispozíciu nebytového priestoru tvorí: 1x vstupná miestnosť s barom, 1x miestnosť so sedením, 1x miestnosť so sprchovacím kútom, 2x menšia miestnosť so soláriom I. a soláriom II. a príslušenstvo: 2x chodba, 3x WC, / personál, muži, ženy / predsieň pred WC s dvomi umývadlami, 1x menšia kancelária bez okna, 1x menší sklad. Nebytový priestor je po kompletnej rekonštrukcii s úpravami dispozičného riešenia, s výmenou okien a vstupných dverí za plastové, s vybudovaním sociálnych zariadení - 1x sprchovací kút, 3x WC a predsieň - umyvareň s dvoma umývadlami s keramickým obkladom a položením keramickej dlažby komplet v celom nebytovom priestore, vybudovaním barového pultu so zariadením, s inštaláciou rozvodov elektriny, vody, kanalizácie a vykurovania. Omietky sú vápenno-cementové hladké. Interiérové dvere plné drevené v oblôžkových zárubniach. Rozvody vody a kanalizácie sú plastové, inštalácia plynu v nebytovom priestore nie je. Teplá voda a kúrenie z mestského teplovodu. Rozvody elektriny v lištách pod omietkou 230 V, 380 V.
Nebytový priestor sa nachádza v bytovom dome na prízemí so samostatným vstupom z ulice. Orientácia miestností je na juhozápad. Podľa LV sa jedná o druh nebytového č. 4 -Zariadenie služieb / výrobné, nevýrobné, opravárenské /. Alternatívne využitie priestorov je možné po menších úpravách. V súčasnosti je využívaný ako caffetéria a solárium. Priestor je možné prenajímať. Výhodou nízke mesačné náklady. Zmena účelu využitia priestoru , resp. spoločných častí a zariadení domu je možná v súlade s ustanoveniami stavebného zákona, taktiež na bytovú jednotku.
Nebytový priestor sa nachádza v bytovom dome na ulici Partizánska v mestskej časti - JUH s možnosťou parkovania autom v okolí bytového domu.
Od centra mesta je daná lokalita vzdialená cca 200 m. V okolí bytového domu výborná občianska vybavenosť, materské školy, základné školy, pošta, banky, poliklinika, kompletná sieť obchodov a služieb. O byty a nebytové priestory v tejto lokalite pretrváva zvýšený záujem vzhľadom na blízkosť centra mesta.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutá sprostredkovateľská provízia  a kompletná agenda spojená s prevodom nehnuteľnosti.
  • Objekty
  • Partizánska, 040 01 Košice, Slovensko
  • úplne prerobený

Podobné nehnuteľnosti

040 01 Staré Mesto, Slovensko, Košice-Staré Mesto, Slovensko

Budova centrum 860 m2

  • Objekty
1 800 000