Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Adresa Mokrance, Slovensko

Zariadený rodinný dom v príjemnom prostredí

Proximityreal ponúka na predaj príjemný rodinný dom v radovej zástavbe v novej časti obce Mokrance.
Dom je obývaný od 06/2021 a je veľmi vkusne zariadený. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby odkiaľ sa dostanete do priestrannej obývacej časti ( výška stropu 2,9m ) prepojenej jedálenským sedením s kuchynskou linkou (v kuchynskej linke sú zabudované spotrebiče ako varná doska, 60cm umývačka riadu, rúra) a dvoch samostatných spální so vstavanými šatníkmi. Následne je výstup na nádhernú terasu so sedením kde nájdete aj bazén s pieskovým filtračným zariadením a precízne upravenú záhradu s okrasnými kvetmi orientovanú na juh. V priestrannej kúpeľni je toaleta a vaňa. Vnútorná úžitková plocha je 84m2. Vonkajšia terasa je o výmere 12,3m2. Celkový pozemok má 245m2.

Nehnuteľnosť ponúka mnoho praktických detailov ako je bezpečnostný systém, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, retenčnú nádobu na zber dažďovej vody pre zavlažovanie, zaťahovaciu pergolu s LED osvetlením na terase, samostatný termostat v každej izbe pre reguláciu kúrenia. Samozrejmosťou je napojenie na inžinierske siete ako vodovod a kanalizáciu splaškovú aj dažďovú.

Jedná sa o kvalitnú stavbu, kde ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým ohrievačom, rovnako aj podlahové vykurovanie je elektrické.
V obývacej a kuchynskej časti je aj rekuperácia. Celkové mesačné náklady sú cca 150 eur (el. energia a voda). Pred domom sú na vlastnom pozemku vytvorené dve parkovacie miesta.  Zavedený je optický internet od T-comu a LAN zásuvky v každej izbe.

Tento rodinný dom ponúka naozaj príjemné komunitné bývanie v peknom prostredí (nové cesty , chodníky, verejné osvetlenie) s dobrým dopravným napojením do Košíc. V obci a okolí je dobrá občianska vybavenosť a príjemní susedia .

Nehnuteľnosť je kúpou voľná a k dispozícii. Radi si s Vami dohodneme obhliadku a zodpovieme všetky prípadné otázky.
  • Domy
  • Lúčna, Mokrance, Slovensko
  • novostavba

Podobné nehnuteľnosti

044 12 Nižný Klátov, Slovensko, Nižný Klátov, Slovensko

Nižný Klátov - Celoročne obývateľná chata pre dokonalý relax Košice-okolie!

  • Domy
249 000
Beniakovce, Slovensko, Beniakovce, Slovensko

NOVOSTAVBA - Zariadený rod. dom v obci Beniakovce, časť Beniakova Polhora

  • 133 m2
  • Domy
250 000